Gość w grupie Misiów

(2017-12-10)

Dzieci z grupy Misiów odwiedził ostatnio niezwykły gość. Była to babcia Kamila, która przyszła przeczytać dzieciom ulubione bajki swojego wnuczka. Głos babci Kamila oraz przytoczone przez nią historyjki pochłonęły nasze dzieci całkowicie. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!!!!

MIKOŁAJKI 2017

(2017-12-10)

Jak co roku 06 grudnia nasze przedszkolaki odwiedziła niezwykły gość. Mikołaj czekał na dzieci już u progu przedszkola witając je serdecznie i wręczając słodką niespodziankę. Następnie odwiedził wszystkie grupy obdarowując wszystkich paczkami. Mikołaj wysłuchał również wierszy, piosenek oraz obejrzał tańce przygotowane specjalnie na tę okazję.

"Karmnik dla ptaków" - konkurs

(2017-12-10)

W ramach Światowego Dnia Ochrony Zwierząt, M.Przedszkole nr 10 w Żarach, ogłosiło konkurs, którego przedmiotem jest karmnik dla ptaków. Celem konkursu jest: kształcenie postaw proekologicznych, uwrażliwienie dzieci na dokarmianie ptaków zimą, poznanie ptaków oraz ich zachowań, odżywiania. W konkursie wzięli udział dzieci i rodzice z naszego przedszkola. Ogromnie DZIĘKUJEMY za piękne, pomysłowe i pracochłonne karmniki. Teraz czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpi już niedługo, w czasie spotkania z leśniczym - w M.Przedszkolu nr 10.