Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

(2020-01-19)

W tym roku - 12.01.2020' - w czasie akcji WOŚP, nasze przedszkole reprezentowały dzieci 6 letnie z grupy Biedronki. Taniec przygotowany do dwóch utworów zaprezentowały w M.Przedszkolu nr 3.

Spotkania Wigilijne w naszym przedszkolu

(2020-01-19)

W tym roku dzieci z naszego przedszkola wystąpiły w przedstawieniach Jasełkowych. Przedszkolaki pięknie nauczyły się tekstów i odegrały doskonale swoje role. Uroku naszym występom dodawały piękne przebrania i stroje przygotowane przez rodziców. Po przedstawieniach, gdy emocje już opadły, wspólnie zasiadliśmy do przygotowanych przez rodziców smakowitości. Bardzo dziękujemy

Zabawy z matematyką w grupie Myszek

(2020-01-12)

Dzieci w grupie Myszek odwiedziła Pani Olszewska, która przeprowadziła z nimi zabawy związane z tworzeniem zbiorów, porównywaniem ich liczebności. Wprowadziła znak "równa się" oraz ćwiczyła spostrzegawczość dzieci.