Grupa Żabek na pożegnalnym ognisku.

(2018-06-17)

To był bardzo mile spędzony czas. Piękna pogoda, wspaniali ludzie, pyszna jedzenie, dobra zabawa. Dziękujemy!!!

MALUSZKI NA WYCIECZCE W STRAŻY POŻARNEJ

(2018-06-17)

Nasze "Pandy" zapakowały plecaki i wybrały się na wycieczkę do Straży Pożarnej w Żarach. Pierwszą atrakcją był przejazd autobusem, ale prawdziwe atrakcje czekały dzieci na miejscu. Była prezentacja wozów strażackich i pokaz specjalistycznego sprzętu. Wycieczkę zakończył wspólny piknik.

FESTYN RODZINNY

(2018-06-10)

05 odbył się tradycyjny już Festyn Rodzinny. Jak co roku atrakcją festynu były stoiska z loterią fantową, makijażem dziecięcym, malowaniem farbami oraz twórczymi zabawami plastycznymi. W tym roku dodatkową atrakcją była zabawa z wodzirejką, która podbiła serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dziękujemy bardzo gorąco za pomoc w organizacji festynu wszystkim rodzicom i sponsorom.