"PANDY" I SALA ZABAW

(2020-03-27)

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nasza grupa wybrała się na spotkanie integracyjne, które odbyło się w sali zabaw "ZuZu". Szczęśliwe dzieci skakały w kulkach, zjeżdżały że zjeżdżalni i wspinały się po linach i ściankach. Zrelaksowane mamy miały chwilę na wspólną rozmowę przy kawie. Dziękuję.

"PANDY" I MYDLANE EKSPERYMENTY

(2020-03-27)

W czasie realizacji tematyki dotyczącej czystości, dzieci brały udział w eksperymencie z użyciem mydła, po rozpuszczeniu go w gorącej wodzie, każde dziecko zaopatrzone w sloiczek i rurkę tworzyło własne mydlane wulkany.

WIOSENNE WIERZBY "PAND".

(2020-03-27)

Pewnego marcowego poranka przedszkolaki z naszej grupy oddały się twórczej działalności plastycznej. Wszyscy zgodnie z rytmem muzyki kreślili kolorowe linie wg metody D. Dziamskiej. Rysowaliśmy, cięliśmy i sklejaliśmy - powstały niepowtarzalne wiosenne wierzby.