"Super gracze"

(2017-10-18)

Nasze przedszkolaki lubią rozgrywki piłki nożnej, ale zawsze brakowało im bramek do których można strzelać gole. Z pomocą przyszedł Pan Stasiu który wykonał bramki dla piłkarzy- teraz gra w piłkę ma sens. Dzieci z grupy Rybek korzystają ze sprzyjającej pogody i ćwiczą już swoje umiejętności przygotowując się do przyszłorocznych rozgrywek piłki nożnej w Waiswasser.

"Sadzimy drzewa"

(2017-10-18)

Przyszedł czas na jesienne porządki w ogrodzie, grabimy liście, zbieramy nasiona kwiatów i sadzimy nowe rośliny. Dzieci z grupy Rybek pomagały w sadzeniu nowych drzewek przy wejściu do przedszkola.

"Pola nadziei"

(2017-10-18)

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za przyłączenie się do akcji " Pola nadziei" na rzecz pomocy Hospicjum w Żarach. Posadziliśmy 100 cebulek żonkili i czekamy do wiosny na piękne żółte kwiaty- symbol nadziei dla osób cierpiących w chorobie.