Edukacja Przez Ruch w Rybkach

(2018-02-11)

Grupa Rybki bardzo lubi łączyć prace manualne wraz z ruchem dlatego tak bardzo przypadła nam do gusty metoda Edukacji Przez Ruch pani Doroty Dziamskiej. Dzieci kreślą znaki graficzne koła, fale, proste kreski odpowiednio do tempa melodii...efektem końcowym są piękne twórcze prace.

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

(2018-02-11)

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci bawiły się w akompaniamencie najnowszych przebojów w towarzystwie wodzirejów. Był również słodki poczęstunek oraz atrakcja w postaci spektaklu teatralnego pt. "Przygody Kuleczki". Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie pięknych kostiumów oraz słodkości dla dzieci.

PRZEDSZKOLAKI WIEDZĄ JAK UDZIELIC PIERWSZEJ PO MOCY.

(2018-02-11)

8 lutego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie ze strażakiem który przypomniał przedszkolakom o bezpiecznych zachowaniach szczególnie podczas zbliżających się ferii zimowych oraz z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Dzieci mogły również samodzielnie sprawdzić czy potrafiłby udzielić pomocy w nagłych przypadkach.