Pożegnanie przedszkola grupy Kotków

(2018-07-01)

26.06.2018 r grupa,, Kotków'' żegnała się z przedszkolem. Uroczystość zorganizowała cała grupa , ale 12 -ro dzieci pozostaje w przedszkolu na następny rok , ponieważ w tym roku kończą 6 lat. Piękny występ dzieci w strojach kotków ,zaimponował wszystkim gościom . Pani dyrektor gratulowała sukcesów i życzyła wspaniałych , bezpiecznych wakacji oraz fajnych chwil w szkole z 6 i 5 na świadectwach. Rodzice zorganizowali atrakcje , kolorowe balony , plac zabaw z piłeczkami , tort z ,,strzelającymi ogniami ''. Było bardzo uroczyście , wesoło ale łzy ,,kręciły ''się w oczach u niektórych pań i dzieci .

Międzynarodowy Turniej gry w piłkę nożną

(2018-07-01)

22.06.2018 r .wyruszyliśmy autokarem na międzynarodowy Turniej gry w piłkę nożną . Turniej odbywał się w Niemczech w miejscowości Waisswasser . walczyliśmy o puchar burmistrza w/w miejscowości - drużyn było 28 ,polskich 5. Nie było łatwo , padał deszcz ,ale mimo to wygraliśmy i przywieźliśmy do przedszkola Puchar , medale i Puchar do zjedzenia z czekolady . Drużyna nasza to 10 zawodników , kapitanem był Oskar Naumik , który wbił 18- ście bramek a bramkarz Stasiu Jans nie obronił tylko 1 bramki . BRAWO !!!!!

Kącik przyrodniczy w BIEDRONKACH

(2018-07-01)

W kwietniu grupa Biedronek' założyła hodowlę roślin kwitnących. Oto kilka aktualnych zdjęć.