Spotkanie z Leonem w grupie Mróweczek

(2021-02-10)

Dzieci z grupy Mróweczek rozpoczęły swoją przygodę z Leonem. Głównym celem programu „Spotkania z Leonem” jest profilaktyka zachowań agresywnych u dzieci poprzez: pogłębienie świadomości własnych uczuć, uwrażliwienie na potrzeby i uczucia innych osób, poznanie konstruktywnych sposobów wyrażania złości, naukę radzenia sobie w sytuacjach trudnych i konfliktowych, uświadomienie sobie swojej roli w pomaganiu innym, poznanie zasad dobrej współpracy z innymi.

"Mróweczki badają powietrze"

(2021-02-10)

Mróweczki uczestniczyły w zajęciach poświęconych powietrzu. Starały się odpowiedzieć na pytania: „Gdzie jest powietrze”, „Do czego jest potrzebne powietrze”, „Z jaką siłą wieje dzisiaj wiatr” Mróweczki to wnikliwi badacze, okazało się, że wiele już wiedzą na ten temat.

Bal Karnawałowy w grupie "Myszek"

(2021-02-07)

W minionym tygodniu odbył się w naszej grupie Bal Karnawałowy. Dzieci pięknie się przebrały, bawiły do wybranej przez siebie muzyki. Uczestniczyły również w grach i słodkim poczęstunku.