Misie obserwują jesień w parku

(2018-10-07)

W miniony poniedziałek dzieci z grupy Misiów wybrały się na spacer do parku. Dzieci obserwowały w jaki sposób zmianilo się otaczające nas piękno wraz z nową pora roku. Zbierały dary jesieni i podziwiały jej malownicze barwy.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

(2018-10-07)

Społeczność naszego przedszkola wzięła udział w Jubileuszowej Akcji Sprzątania Świata – „Akcja – segregacja.” Podczas tej akcji zostały zebrane stare telefony komórkowe i inny niepotrzebny już sprzęt elektroniczny. Zostanie on przekazany do Fundacji Nasza Ziemia. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do naszych działań proekologicznych.

Jesienny spacer Biedronek

(2018-10-07)

Jesienne spacery , to inspiracja do wielu działań plastycznych itp. W holu przedszkola można oglądać prace plastyczne naszych przedszkolaków.