Integracyjne spotkanie w grupie KOTKÓW

(2017-10-22)

Dnia 20. 10. bawiliśmy się wspólnie z gr ,, kaczuszki ''' na stadionie Syrena . Zabawa świetna , bo pogoda i humory dopisały . Jesienne barwy i nastrój ogniska zrelaksował wszystkich uczestników . Na powietrzu smakuje inaczej i się ma lepszy apetyt na kiełbaski . Zabawy sportowe też były wielką atrakcją dla dzieci , bo siły do zabawy zawsze są - mimo póżnej pory dnia. Do następnego razu .......Dziękujemy rodzicom z obu grup za organizację i wspólną zabawę .

KOTKI ROBIA PREZENTY DLA RODZICOW.

(2017-10-22)

Jednym z tematów w grupie KOTKOW była RODZINA.Dzieci bardzo ciepło i radośnie opowiadaly o swoich rodzinach i postanowiły przygotować prezenty dla swoich bliskich.W październiku przyroda obsypuje nas bogactwem kolorowych owoców więc dzieci zebrały kasztany zoledzie jarzebine i zrobiły kolorowe sloiczki z kolorowymi wstazeczkami.

Nasz ulubiony kącik - Misie

(2017-10-22)

W grupie Misiów pojawił się nowy ulubiony kącik, mianowicie sklepik warzywny. Dzieci zaznajomione z obsługą kasy szalkowej wykorzystują ją podczas swobodnej zabawy. Misie poznały również nominały waluty Polskiej. Wiedzę tą również wykorzystują podczas zabawy w sklep. Jednaj największą przyjemność sprawia im możliwość "zakupu" świeżaków.