Pokochaj pluszowego misia...

(2017-12-17)

Tak świętowały Kaczuszki popularny na całym świecie dzień pluszowego misia. W świetnych strojach, tańczyły przy rytmach "misiowej" muzyki. Malowały przepiękne misie i zajadaly małe co nieco - ulubione przysmaki nie tylko misiów.

Gość w grupie Misiów

(2017-12-10)

Dzieci z grupy Misiów odwiedził ostatnio niezwykły gość. Była to babcia Kamila, która przyszła przeczytać dzieciom ulubione bajki swojego wnuczka. Głos babci Kamila oraz przytoczone przez nią historyjki pochłonęły nasze dzieci całkowicie. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!!!!

MIKOŁAJKI 2017

(2017-12-10)

Jak co roku 06 grudnia nasze przedszkolaki odwiedziła niezwykły gość. Mikołaj czekał na dzieci już u progu przedszkola witając je serdecznie i wręczając słodką niespodziankę. Następnie odwiedził wszystkie grupy obdarowując wszystkich paczkami. Mikołaj wysłuchał również wierszy, piosenek oraz obejrzał tańce przygotowane specjalnie na tę okazję.