MALUSZKI W ŻARACH.

(2018-05-28)

Nasze "Pandy" założyły wygodne buty, wzięły plecaki i wyruszyły na wycieczkę po Żarach. Dzieci dzielnie maszerowały i z dumą podziwiały wybrane zabytki naszego miasta. Za rok wyruszamy w jeszcze dłuższą trasę.

Wizyta Żabek w Szkole Katolickiej

(2018-05-28)

Dzieci ze starszych grup naszego przedszkola zostały zaproszone do Zespołu Szkół Katolickich. Obejrzały tam przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów, wspólnie tańczyły i zostały poczęstowane słodkimi przekąskami. Dzieci były zachwycone tak pięknie przygotowaną gościną.

Warsztaty muzyczne w Żabkach

(2018-05-28)

Żabki bardzo lubią tańczyć. Swoją pasją postanowiły zarazić własne mamusie. Na zorganizowanym spotkaniu tanecznym dzieci i mamy wspólne tańczyły nawet trudne tańce a także wspólne pośpiewały. To był bardzo miły czas…