"PANDY" i wulkany

(2020-03-27)

Wiele radości przyniosła dzieciom zabawa metadą eksperymentu. Zadanie polegało na skonstruowaniu wulkanów a następnie przy pomocy nauczyciela, dodaniu odpowiedniej proporcji składników. Naszej wulkanicznej erupcji towarzyszyły wielkie emocje dzieci.

"PANDY" I DINOZAURY

(2020-03-27)

Na początku marca dzieci z naszej grupy poznawały tajemnice życia dinozaurów. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali, słuchali i śpiewali o tych prehistorycznych zwierzętach. Największą radość sprawiło przedszkolakom lepienie dinozaurów z masy solnej, oto one.

Turniej Piłki Nożnej

(2020-03-15)

Dnia 04.03.2020r. dzieci z grupy „ Biedronek”, „ Pand”, i „ Kaczuszek” wzięły udział w Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr2 w Żarach. Cała grupa „ Kaczuszek” dzielnie kibicowała naszej drużynie. Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali medale i pamiątkowy dyplom . Turniej dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń i przeżyć.