WIOSENNE WIERZBY "PAND".

(2020-03-27)

Pewnego marcowego poranka przedszkolaki z naszej grupy oddały się twórczej działalności plastycznej. Wszyscy zgodnie z rytmem muzyki kreślili kolorowe linie wg metody D. Dziamskiej. Rysowaliśmy, cięliśmy i sklejaliśmy - powstały niepowtarzalne wiosenne wierzby.

"PANDY" i wulkany

(2020-03-27)

Wiele radości przyniosła dzieciom zabawa metadą eksperymentu. Zadanie polegało na skonstruowaniu wulkanów a następnie przy pomocy nauczyciela, dodaniu odpowiedniej proporcji składników. Naszej wulkanicznej erupcji towarzyszyły wielkie emocje dzieci.

"PANDY" I DINOZAURY

(2020-03-27)

Na początku marca dzieci z naszej grupy poznawały tajemnice życia dinozaurów. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali, słuchali i śpiewali o tych prehistorycznych zwierzętach. Największą radość sprawiło przedszkolakom lepienie dinozaurów z masy solnej, oto one.