Integracja Rodziców i dzieci z grupy Kaczuszek z grupą Kotków na Syrenie

(2017-10-29)

Planowane już od roku spotkanie przy ognisku w końcu doszło do skutku. 20 października o godz. 16:30 na Syrenie przy pięknej jesiennej pogodzie, wspólnie z Rodzicami z grup Kaczek i Kotków odbyło się pieczenie kiełbasek. Dla dzieci przewidziane były zabawy sportowe, integracyjne z chustą animacyjna. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

Wycieczka dzieci z grupy MISIÓW do Galerii "Kolebka"

(2017-10-29)

27 października dzieci z grupy Misiów wybrały się na wycieczkę do Galerii "Kolebka". Galeria ta mieści się w budynku Biblioteki Miejskiej w Żarach. Dzieci miały okazję zapoznać się z wystawą prac artystycznych wykonanych przez ich rówieśników. Misie poznały również najciekawsze pozycje książkowe znajdujące się w oddziale dziecięcym Miejskiej Biblioteki oraz z powodzeniem rozwiązywały zagadki poświęcone jesieni. W ramach podziękowania za wycieczkę dzieci ofiarowały obrazek namalowany przez Igę Kaczmarek. Autorka osobiści wręczyła prezent.

Zabawy swobodne w grupie BIEDRONKI

(2017-10-29)

Prezentujemy działania swobodne dzieci z grupy 'Biedronki'.- tak zwykle spędzają czas, korzystając z ulubionych zabawek, kącików i innych pomocy.