Turniej Piłki Nożnej

(2020-03-15)

Dnia 04.03.2020r. dzieci z grupy „ Biedronek”, „ Pand”, i „ Kaczuszek” wzięły udział w Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr2 w Żarach. Cała grupa „ Kaczuszek” dzielnie kibicowała naszej drużynie. Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali medale i pamiątkowy dyplom . Turniej dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń i przeżyć.

Myszki odwiedzają gabinet stomatologiczny

(2020-03-08)

Dzieci z grupy Myszek odwiedziły ostatnio gabinet stomatologiczny Pana Mirosława Łabowskiego. Dzieci dowiedziały się jak właściwie dbać o higienę jamy ustnej i jak należy postępować by uniknąć powstawania ubytków. Dziękujemy za gościnę.

Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie " Kaczuszek"

(2020-03-08)

Dziękujemy wszystkim , którzy uczestniczyli w zajęciach technicznych „ Nasza rakieta”. Wspólna zabawa pokazała, że jest możliwe nauczenie dzieci chętnej współpracy.