Misie budują świąteczny nastrój

(2018-01-01)

Aby Święta się udały, należy zadbać o szczegóły. Misie widzą, że ważny jest świąteczny nastrój, a nic tak go nie zbuduje jak pięknie przystrojona choinka. I oczywiście jeszcze tysiąc innych szczegółów.

Rodzice czytają i są bohaterami w Naszym przedszkolu

(2018-01-01)

Grupa Misiów dziękuje mamie Hani za spotkanie i wspólne czytanie bajeczek. Dziękujemy !!!!!

Stroiki Bożonarodzeniowe

(2017-12-17)

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za udział w konkursie organizowanym przez opiekunów kółka plastycznego na "Stroik Bożonarodzeniowy" . Przepiękne dekoracje świąteczne oddały klimat zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, ale przede wszystkim otwarły serca na pomoc Dzieciom. Wszystkie stroiki zostały przekazane na kiermasz który odbył się podczas Sportowego Maratonu w dniu 9 grudnia pod hasłem " Sportowe Mikołaje" na rzecz pomocy Piotrusiowi i Grzesia Łoboda którzy trzy lata temu uczęszczali do naszego przedszkola.